Teslimat ve İade

Yanlış ve Hatalı Gönderimler

Yanlış, hasarlı veya hatalı ürün aldıysanız, lütfen satın alma tarihinden itibaren 7 gün içinde ayrıntıları (fotoğraflar dahil)  ile birlikte tarafımızla iletişime geçin. Yeni ürünlerle değiştirme hakkınız olup olmadığını kontrol edecek ve buna göre talimatlar sağlayacağız.

Yanlış, hasarlı veya hatalı ürün almanız durumunda Whatsapp Danışma Hattımızdan ya da info@rckozmetik.comüzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Siparişiniz için daha hızlı işlem yapabilmemiz için konu kısmına mutlaka “Sipariş Numarası” nı belirtiniz. Ürünler orijinal hallerinde iade edilmelidir; kullanılmış ürünler için para iadesi yapılamaz. RC KOZMETİK, ürünlerin iade masraflarından sorumlu değildir.

* Herkesin cildi ve kaş yapısı farklı olduğundan sonuçlar farklılık gösterebilir bu nedenle memnuniyet garantisi dahil olmak üzere geri ödeme teklif etmiyoruz veya fikir değişikliği için iade kabul etmiyoruz. 

 

Eksik Gönderimler

Siparişinizi zamanında ve iyi durumda almanın sizin için önemli olduğunu biliyoruz; bizim için de aynı derecede önemli! Siparişinizi zamanında ve iyi durumda göndermek ve teslim etmek için kesinlikle mümkün olan her şeyi yapıyoruz.

Eksik ürün almanız durumunda Whatsapp Danışma Hattımızdan ya da info@rckozmetik.com üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Siparişiniz hakkında daha hızlı işlem yapabilmemiz için konu kısmına mutlaka “Sipariş Numarası” nı belirtiniz.

 

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesine ekleİstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Alışverişe Dön

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Kargo Ücretini Tahmin Et
Hediye Çeki Ekle

Kargo Ücretini Tahmin Et

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodu ödeme sayfasında çalışacak