Teslimat ve İade

Yanlış ve Hatalı Gönderimler

Yanlış, hasarlı veya hatalı ürün aldıysanız, lütfen satın alma tarihinden itibaren 7 gün içinde ayrıntıları (fotoğraflar dahil)  ile birlikte tarafımızla iletişime geçin. Yeni ürünlerle değiştirme hakkınız olup olmadığını kontrol edecek ve buna göre talimatlar sağlayacağız.

Yanlış, hasarlı veya hatalı ürün almanız durumunda Whatsapp Danışma Hattımızdan ya da info@rckozmetik.comüzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Siparişiniz için daha hızlı işlem yapabilmemiz için konu kısmına mutlaka “Sipariş Numarası” nı belirtiniz. Ürünler orijinal hallerinde iade edilmelidir; kullanılmış ürünler için para iadesi yapılamaz. RC KOZMETİK, ürünlerin iade masraflarından sorumlu değildir.

* Herkesin cildi ve kaş yapısı farklı olduğundan sonuçlar farklılık gösterebilir bu nedenle memnuniyet garantisi dahil olmak üzere geri ödeme teklif etmiyoruz veya fikir değişikliği için iade kabul etmiyoruz. 

 

Eksik Gönderimler

Siparişinizi zamanında ve iyi durumda almanın sizin için önemli olduğunu biliyoruz; bizim için de aynı derecede önemli! Siparişinizi zamanında ve iyi durumda göndermek ve teslim etmek için kesinlikle mümkün olan her şeyi yapıyoruz.

Eksik ürün almanız durumunda Whatsapp Danışma Hattımızdan ya da info@rckozmetik.com üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Siparişiniz hakkında daha hızlı işlem yapabilmemiz için konu kısmına mutlaka “Sipariş Numarası” nı belirtiniz.

 

Sunday,Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday
January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
Not enough items available. Only [max] left.
Add to WishlistBrowse WishlistRemove Wishlist
Shopping cart

Your cart is empty.

Alışverişe Dön

Add Order Note Edit Order Note
Estimate Shipping
Add A Coupon

Estimate Shipping

Add A Coupon

Coupon code will work on checkout page